Een motorische handicap hebt of een niet aangeboren hersenletsel (NAH)
Een erkenning tehuis niet werkenden hebt van het Vlaams Agentschap voor Personen met een Handicap
Tussen 18 en 65 jaar bent
In de provincie Antwerpen woont
Wat doen we?
In ons tehuis is er altijd begeleiding aanwezig, ook ’s nachts. Het is zo ingericht dat we je zo goed mogelijk kunnen helpen.
Samen stellen we een begeleidingsplan op. Hierin staan jouw wensen en hoe we hier samen aan kunnen werken.
We gaan op zoek naar leuke activiteiten die je overdag kan doen. Je kan ook deelnemen aan bepaalde activiteiten van ons dagcentrum. Je mag zelf voorstellen hoe je jouw dag wil invullen.
’s Avonds en in het weekend is er tijd voor ontspanning. Je mag zelf kiezen wat je dan wil doen. We organiseren zelf ook activiteiten waaraan je kan meedoen.
De begeleiders helpen je op alle mogelijk vlakken. Als je een vraag of een probleem hebt, kan je steeds naar ons toe komen.
We vinden het contact met je ouders, partner, broers of zussen belangrijk. Als het nodig is kunnen we hen eens uitnodigen voor een gesprek.
Wie er op bezoek komt, wanneer je op weekend gaat, wat je doet tijdens de vakantie,… bespreken we steeds samen.
Als het nodig is kan er een kinesist, een logopedist of een verpleegster langs komen.
Eén dag in het tehuis niet werkenden kost maximum 27,91 euro per dag. We letten er steeds op dat je per maand voldoende geld over hebt
Interesse?
Als je interesse hebt om naar het tehuis niet werkenden te komen, kan je bellen naar Eddy Vandijck (03/235 52 37).
Als je dit wil, maken we een afspraak om kennis te maken met het tehuis. We bekijken of we je op een goede manier kunnen helpen. Als er een plaatsje vrij komt, kan je in het tehuis komen wonen.